18.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Zaslouženě body zůstaly doma

0

Za scénář k tomuto zápasu by se nemusely stydět ani scénáristické špičky hollywoodské produkce.Čtyři karetní hříšníci na tribuně, nutnost vyhrát, těžký soupeř z Desné, divoký průběh zápasu, týmová jízda v plné parádě a sladká tečka na závěr v podobě výhry 4:3.

Nešťastná srážka míče

V dohrávce jsme odehráli další utkání ve, kterém jsme se nevyvarovali mnoha chyb v defenzivě a směrem dopředu jsme byli málo nebezpeční a důrazní, i přesto jsme sahali po bodech na, které jsme nakonec nedosáhli. Úvod utkání patřil desenským (jako již v několika předchozích utkáních) a již v 6. minutě jsme se dostali do vedení, když uvolnil Špaček Holmana, ten ještě brankáře neprostřelil, ale z následného rohu Holmana proměnil šanci V. Kořínek hlavou, ve 30. minutě mohl navýšit skóre v náš prospěch Pfeifer, ale v tutové pozici netrefil balon. A tak nás potrestali domácí vyrovnáním, když se Brožovu střelu pokoušel na brankové čáře vykopnout Křemen, ale bohužel si srazil balon do branky.

Červená karta a dohrávka v deseti

Úvod druhé půle byl opět v naší režii – již ve 47. minutě se prosadil z trestného kopu Holman, domácí však brzy srovnali (50). po chybě Moce prostřelil Doubka domácí Brož. V 52. minutě došlo opět na souboj Brože s Mocem, který domácího útočníka srazil zezadu a viděl po právu červenou kartu. Ale, ani v deseti jsem nerezignovali, v 60. min. měl dobrou šanci Holman, který však přestřelil domácí branku, když se navíc v 63. min. ujala ukázková střela V. Kořínka z 25 m a šli jsme do vedení, byla nálada na lavičce i na hřišti dobrá. Domácí se do nás však poté zakousli a naši hráči pod tlakem začali kupit chyby, z nichž domácí dvě využili ke vstřelení vyrovnávacího a vítězného gólu. Nám se již nepodařilo na tuto situaci zareagovat a nepodařilo se nám již ani vyrovnat.

FK Stráž pod Ralskem
Jan Šrámek ( vedoucí družstva ): Pochvala všem za parádní týmovou záležitost!Kabina je zdravá, funguje, a to je před dalšími zápasy jedině dobře.V sobotu tak jedeme do Frýdlantu s čistou hlavou pokusit se zaskočit favorita.Není to nic nereálného!

Místo: .. Počet diváků: 80.