27.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

Domácí Koblov prohrál s Jiskrou MCHZ Hrušov

0

Utkání bylo vyrovnané, ovšem hostující Hrušov měl na konci k dobru více gólů.

Domácí Koblov se do poločasu neosmělil, zato hosté z Hrušova ano a vstřelili branku Feketem. Do kabin se šlo za stavu 0:1. Po přestávce domácí stále tahali za kratší konec. V 71. minutě proměnil domácí Masnica gól z penalty. V 90. minutě svítilo na tabuli skóre 2:3.

TJ Sokol Koblov
Trenér TJ Sokol Koblov Zdeněk Michalík: "Zápas byl vyrovnaný, Koblov měl více ze hry, ale Hrušov měl zase více gólových příležitostí."

J. Čečotka [-] - A. Hlaváček [-] , D. Farník [-] , J. Hudeček [-] , K. Staněk [-] - J. Plotica [-] , P. Ondračka [-] , L. Syrek [-] - V. Hudeček [-] , L. Schulla [-] , L. Masnica [-]

Místo: Koblov. Počet diváků: 100.