25.kolo, Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A, 2016-2017

--

--

--

2

Fotografka Iveta Šůstková nám opět poskytla parádní fotky z utkání, tak se podívejte...

BÉČKO VESELÉ si mohlo už v tomto předposledním  zápase sezóny zajistit s přestihem první místo v soutěži a tím i právo na postup do III. třídy. K tomuto úspěchu vedla ale jen jedna cesta -  vyhrát za  3  body !  Do  vedení ale šla již v  10. minutě hostující Lhota a domácí dlouhé minuty byli horším týmem a stále se nemohli  v ofenzivě prosadit  přes výborného Martina Hrubého v bráně Lhoty.  Do kabin šli proto domácí ještě se svěšenými hlavami za stavu 0:1.

V druhém poločase ale matadorům Veselé  síly vydržely a naopak Lhota začala ztrácet půdu pod nohama. Euforii Veselé  nastartoval hrající trenér, předseda a kapitán v jedné osobě Tomáš Gajdošík (41 let). Vyrovnal  perfektní hlavičkou do protipohybu gólmana. Veselá  začínala nabírat na obrátkách a po akci Lukáše Fenyka obrátil skóre ve prospěch domácích  z jedničky trenér A-mužstva, Tomáš Dujka (34 let). Vítězné tažení Veselé IV.třídou završil v 88.minutě stoper Martin Odstrčilík (40 let). Na vápně převzal míč,  gólmana se zbavil parádní kličkou a na brankové čáře  se snažil ještě zasáhnout obránce. Martin ale nezazmatkoval a zkušeně jej obstřelil ... 3 : 1  a mohlo se slavit, jak ukazují povedené foto paní Ivety ŠůstKové

Autor: Zdeněk Kučera