26.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

V nervózním zápase Lokomotiva vedla, ale nakonec prohrála

0

Nevyrovnané utkání bylo ovlivněno dvěma červenými kartami pro Lokomotivu Ostrava a trenér Vítězslav Lička byl po utkání velmi nespokojený.

Ve 30. minutě zápasu útočník Mrůz šel do šance, obránce ho stáhl za dres a píšťalka rozhodčího zůstala němá. Mrůz se tedy rozhodčího zeptal, proč nepíská a dostal červenou kartu. Domácí to zdravě napružilo a ještě v téže minutě šli do vedení 1:0 i v deseti. V 70. minutě dostal hráč Lokomotivy Hanulík druhou červenou kartu za faul, který snad viděl jen rozhodčí. To Lokomotivu rozhodilo a Klimkovice nakonec vyhrály 3:1.

TJ Lokomotiva Ostrava
Trenér Lokomotivy Ostrava Vítězslav Lička: "Zápas ovlivnil hlavně rozhodčí dvěma červenými kartami. Hlavně tu druhou viděl jen on sám.":

M. Olma [-] - J. Gašman [-] , R. Pauliška [-] , J. Vajda [-] , M. Šterban [-] - R. Revťák [-] , J. Poděbradský [-] , M. Kříbek [-] , D. Tomašík [-] - L. Hanulík [-] , T. Mrůz [-]