17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2016-2017

--

--

Bohdalec rozstřílel béčko Křoví

1

Bohdalec si v domácím prostředí vysoko poradil s béčkem Křoví a tři kola před koncem drží na čele čtyřbodový náskok.

Jan Sklenář zařídil domácím dvoubrankové vedení

Hlavní rozhodčí se i přes bouřlivé počasí rozhodl nechat zápas odehrát a diváci, kterým přírodní živly nevadily, viděli sedm gólů. Hned v první desetiminutovce měl domácí Morkus dvě šance, ale jednu poslal do spojnice břevna s tyčí a druhou několik centimetrů nad. Až v 19. minutě rozradostnil domácí diváky Jan Sklenář. Ještě do poločasu měli domácí několik šancí, avšak ujala se pouze další střela Sklenáře – do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Domácí přidali dalších pět branek

Hned po změně stran skončil nepovedený centr Morkuse v brance hostí a skóre bylo 3:0. V 55. minutě vypadl balón na hranici šestnácky a Petříček střelou na levou tyč překonal brankáře – 4:0. Po odvráceném rohu se k balonu dostal domácí Petr Jaša a nacentroval do vápna, kde osamocený Sklenář hlavou překonal brankáře popáté. Podle obrazu hry by se zdálo, že na hřišti je jen jedno mužstvo, domácí nadále tlačili a hosté ani přes některé náznaky nebyli moc nebezpeční. Po průnikové přihrávce šli dva na jednoho Petříček se Sklenářem a druhý jmenovaný vstřelil svůj čtvrtý gól v utkání. A ještě sedm minut před koncem vystřelil Petr Jaša do tyče, na vápně si balon zpracoval Rostislav Kamarád a nekompromisně uklidil balón do šibenice – 7:0.

TJ Jiskra Bohdalec
Jan Sklenář: V zápase jsme jasně dominovali a po zásluze zvítězili rozdílem sedmi branek, pochvala pro celý tým.

R. Skryja [-] - J. Sklenář [-] , P. Jaša [-] , R. Morkus [-] , L. Jaša [-] , V. Petříček [-] , J. Dostál [-] , T. Dostál [-] , P. Dostál [-] (56. R. Kamarád [-] ) , F. Franěk [-] , J. Ambrož [-]

TJ Sokol Křoví B
K. Kadaňka [-] - L. Koudelka [-] , L. Mencler [-] (35. P. Liška [-] ) , J. Ráboň [-] , V. Kováč [-] , L. Knotek [-] , L. Navrátil [-] , P. Křístel [-] , . Maloň [-] (86. J. Prokeš [-] ) , J. Pekárek [-] (81. P. Liška [-] ) , D. Karásek [-] (61. P. Nečas [-] )

ŽK: 60. L. Knotek .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: SYROVÝ Ondřej - SKRYJA Zdeněk (N), FRANĚK František (N).