0

Petr Dvořák poslal hosty do vedení

Hosté přidali další tři branky

FC Santus Jívoví B
Jan Hejtmánek: Po vyrovnaném prvním poločase jsme v poločase druhém absolutně propadli. Naštěstí naši potupnou porážku 4:0 na domácím hřišti alespoň částečně zmírnily ochozy plné našich fanynek a to dokonce i zahraničních! Do zápasu jsme nastoupili bez hvězdného kanonýra B týmu (mě) a bylo to znát. Až na pár výjimek bezzubý výkon!

FC Olší nad Oslavou
Jaroslav Šašek - trenér: Hráli jsme dobře. Kluci se poučili z utkání proti Borům. Bojovali o každý balon. Každý by si zasloužil být hráčem utkání, ale musím vyzvednout výkon Davida Horkého, který podal výborný a spolehlivý výkon v obraně. Dále bych pochválil Robina Chytku, který byl téměř u každého gólu. Dále také nezklamal provizorní brankář, který vyšperkoval premiéru v bráně čistým kontem.

Počet diváků: 65. Rozhodčí: Stehlík Michal - HEJTMÁNEK Jan (N), LÁZNIČKA Josef (N).