24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Béčko Bystřice se po domácí výhře nad Radostínem zachránilo v soutěži

0

Ve druhém poločase se rozhodlo, kde zůstanou všechny body. Béčko Bystřice tak může slavit záchranu.

První poločas padly na obou stranách dvě branky

Domácí rozhodli ve druhém dějství, kde zůstanou tři body

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Zdeněk Sklenář:

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: Zápas v Bystřici jsme neodehráli vůbec špatně.I když domácí udávali tempo hry,vyložené šance neměli,naopak mi jsme si po domácích chybách dokázali nadějné příležitosti vytvořit,když do poločasu jsme dvakrát vedli,ale bohužel také o vedení dvakrát přišli.Zlomem byl gól na 3:2,na který se nám už i přes některé slibné šance nepodařilo zareagovat.Domácí pak ještě navýšili na 4:2.

J. Mrňous [-] - M. Dobiáš [-] , R. Špatka [-] , V. Svoboda [-] , R. Sklenář [-] , D. Zítka [-] (61. M. Svoboda [-] ) , P. Karásek [-] (67. R. Kadlec [-] ) , Z. Sklenář [-] , D. Čech [-] , F. König [-] (67. M. Horák [-] ) , R. Horák [-]

I. Dupal [-] - R. Fňukal [-] , J. Večeřa [-] , P. Dvořák [-] , S. Berka [-] (80. L. Dvořák [-] ) - D. Hrbek [-] , J. Novotný [-] , J. Kozel [-] , J. Kohout [-] - R. Večeřa [-] , J. Juda [-] -

ŽK: 45. R. Večeřa , 74. J. Kohout .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - TOMÁŠEK Petr (N), KOZEL Lukáš (N).