14.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Zlatníky vykradly Hoštice

0

Velkohoštická kopaná neprožívá zrovna úspěšné časy a náladu si domácí borci nevylepšili ani v závěrečném zápase proti Zlatníkám. Běžela teprve 7. minuta, když sice nedovedl zakončit hostující Uvíra, ale Prejda mazácky přehodil gólmana Stříbného – 0:1. Poté si ovšem vybral slabší chvilku mladý zlatnický brankář Růžička, jehož chybný výkop nemilosrdně potrestal Čavera – 1:1. Hosté se však nenechali vyvést z míry. Ve 24. minutě převzal Velecký míč od Uvíry a ranou do protipohybu Stříbného upravil na 1:2. Krátce po přestávce se Zlatničtí radovali potřetí. Bláha zakroutil centr do šestnáctky, kde Velecký prodloužil balon hlavou na Prejdu a ten znovu neomylně zavěsil – 1:3. Další příležitosti hostů zahodili Velecký s Uvírou, za Velké Hoštice selhal David. V samém závěru ještě jistil výhru Zlatník, který proměnil sólový nájezd – 1:4.