14.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Otice spadly do okresu

0

Fotbalisté Otic proti Kylešovicím bohužel nenavázali na bojovný výkon ze Slavkova, takže po sezoně míří do okresního přeboru. Hosté se poprvé prosadili hned v 8. minutě, kdy dostal balon do běhu mladíček Levay a s přehledem překonal brankáře Válečka - 0:1. Domácí však neházeli flintu do žita. Ve 31. minutě se dočkali vyrovnání, a to po přesném zásahu nestárnoucího Škrobánka – 1:1. Otice se pak snažily zvrátit utkání ve svůj prospěch, v závěrečné půlhodince ovšem naprosto zkolabovaly. Nejprve předvedly Kylešovice parádní ťukes, na jehož konci stál nikým nehlídaný Pekárek – 1:2. Vzápětí načechral Feher krásný centr na hlavu Bolackého, který pohodlně zvýšil již na 1:3. Poslední gólový dáreček pak domácím zabalil Mareček, když zužitkoval zpětný pas Pekárka - 1:4.