26.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Suché Lazce udeřily po přestávce

59. R. Kulaga , 65. O. Vlha
0

Jak zápas probíhal?

Chomýž dojela do Suchých Lazců v dost polepené sestavě, když scházela i hvězdná útočná dvojice Lhoťan – Korčián. Domácí tak od začátku vládli na trávníku pevnou rukou. V prvním poločase ovšem doplatili na velké množství neproměněných šancí, přičemž v této disciplíně po celý zápas nechtěně vynikal Stárek. Do šaten se tedy odcházelo za nerozhodného stavu. Favorit protrhl střeleckou smůlu až v 59. minutě, kdy obdržel Kulaga křížnou přihrávku od Baldy a s velkým přehledem překonal gólmana Cochera – 1:0. O šest minut později už bylo prakticky vymalováno. Velice aktivní Vlha se zbavil svého strážce a ranou z poměrně ostrého úhlu překvapil Cochera – 2:0. Ve zbytku utkání už byli domácí k odevzdanému soupeři milosrdní.