25.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Žimrovice s přehledem vyhrály

0

Jak zápas probíhal?

Od samého počátku zápasu byli domácí lepším týmem na trávníku. Nejprve zahodil tutovku Lukáš Škrobánek. Ve 26. minutě se balon po ráně Lukáše Škrobánka odrazil k Rusňákovi, který byl neomylný – 1:0. Těsně před přestávkou se osmělil i Bruntál, ale své příležitosti zazdil. Ve 45. minutě byl navíc vyloučen hostující Piňos. Přesilovku využily Žimrovice v 55. minutě, když Petr Martinák střelou z osmnácti metrů vyhnal z brány všechny pavouky – 2:0. V 63. minutě se síly na hřišti srovnaly, protože putoval pod sprchy žimrovický Martin Rusňák. Hosté pak domácí borce přitlačili, ale byli jaloví v koncovce. V poslední minutě si naopak Lukáš Škrobánek vychutnal tři bruntálské zadáky a pečetil na 3:0.