23.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Otice nestačily na Lazce

0

Jak zápas probíhal?

Suché Lazce v Oticích potvrdily úlohu favorita, takže stále ještě mohou atakovat druhou příčku tabulky. Sobotní střetnutí nenabídlo příliš pohlednou podívanou. Domácí sice herně nepropadli, jenže hosté od začátku působili nebezpečnějším dojmem. Po chytrých kolmicích Kostky nejprve zahrozili Kožušník s Adamčíkem, ale otický gólman Weiss držel čisté konto. Necelých deset minut před přestávkou však sucholazecký Šlesinger prošel domácí defenzivou jako nůž máslem a krásně otevřel skóre – 0:1. V závěru první půle ještě pálili nepřesně Kostka s Baldou. Ve druhém dějství vystrčily růžky také Otice, jenže bez valného efektu. Hosté čekali s pojistkou až na 83. minutu, kdy Kostka s Vlhou vyšachovali domácí zadáky, a volný Kožušník mířil do prázdné kasy – 0:2.