22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Kylešovice přestřílely Chomýž

0

Jak zápas probíhal?

Kylešovice na své umělce konečně zabraly naplno. Hned ve 2. minutě přitom zažily ledovou sprchu, když se trefil exopavský forvard Korčián – 0:1. Domácí ovšem nepropadali pesimismu. Sólový nájezd Pekárka znamenal vyrovnání (1:1), o otočku skóre se pak postaral Mareček, který se prosadil po rohu Bolackého (2:1). Třetí hřebíček do hostující rakve následně zabil znovu Pekárek, konkrétně po dlouhém výkopu gólmana Šupoly a kolmici Marečka – 3:1. Zkraje druhé půle navíc hrubě chyboval brankář Cocher, když neudržel roh Bolackého a Hoferek trestal – 4:1. Mírné drama se rýsovalo po úspěšném zásahu Korčiána (4:2), jenže veškeré spekulace rázně uťal Hajduk, který těžil z další minely nešťastníka Cochera – 5:2.