19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Žimrovice si v pohodě poradily se Světlou Horou

4. J. Matějka - 5. R. Matuška (vl.) , 24. M. Rusňák (p.) , 33. D. Hertel , 40. D. Machura , 53. V. Škrobánek
0

Jak zápas probíhal?

Hostující letka diktovala tempo hry po celý zápas. Ve 4. minutě sice domácí družina z rohu zaskočila Žimrovice díky Matějkovi (0:1), ale odpověď hostů byla okamžitá. O pouhou minutu později si totiž centr Machury nešťastně srazil do vlastní kasy předtím zmiňovaný Matuška – 1:1. Ve 24. minutě byl navíc v domácím vápně podražen Václav Škrobánek a penaltu cizelérský proměnil Rusňák – 1:2. Ve 33. minutě pak doputoval balon k Davidu Hertelovi, který ho ze čtrnácti metrů uklidil do sítě – 1:3. Pět minut před pauzou ještě poslal Rusňák hezký míč do vápna, kde se ho zmocnil Machura a byl nekompromisní – 1:4. O poslední změnu skóre se pak postaral Václav Škrobánek, když zužitkoval Machurův roh – 1:5. Ve zbytku utkání zahodil tři šance žimrovický Rusňák. Domácí pak v samém závěru napálili pouze tyč hostující kasy.