25.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

0

Štěpánkovice své těsné vedení ztratily osmnáct minut před koncem.

V nedělním střetnutí mezi Darkovičkami a Štěpánkovicemi se zrodila spravedlivá remíza. Ani jedno mužstvo nebylo kompletní, přesto se nehrál úplně špatný fotbal. V prvním poločase měli výrazně navrch hosté. Svou převahu zúročili v 16. minutě, když veterán Vlastimil Harazim připravil o balon Rzidkého a následně vyzval ke skórování Benka – 0:1. Štěpánkovice samozřejmě lačnily po dalších gólech, jenže Dušan Harazim si společně s Grigarčíkem vylámal zuby na brankáři Vargovi. Vrchol střelecké nemohoucnosti hostů pak přišel při penaltě Lišky nařízené za ruku Buchvaldka. Liškův úvodní pokus zlikvidoval Varga a dorážka Lišky ze dvou metrů letěla nepochopitelně nad břevno.

Tříbodové naděje Štěpánkovic ale zhatil až Kožušník, který se nechal v 62. minutě hloupě vyloučit za stažení průbojného Kremzera. Při početní přesilovce už pevně třímali dirigentskou taktovku borci z Darkoviček. Gai ještě po učebnicové kolmici Ondiče selhal. V 72. minutě ovšem sudí Kret posoudil střet mezi Grygarčíkem a  Felgenträgerem jako nedovolený, přičemž Turanský se s pentlí nepáral – 1:1. Stejný plejer se zanedlouho řítil v tandemu s Felgenträgerem do slibného přečíslení, jenže počínal si při něm příliš sobecky, takže došlo k zasloužené dělbě bodů.

foto zdroj: TJ Sokol Štěpánkovice-facebook

FK Darkovičky
Roman Divina, trenér Darkoviček: Hráli jsme špatně, když se mi moc nelíbil přístup mužstva. Od začátku to byla slabota. Hlavně v prvním poločase se nám nedařilo, takže jsme mohli být rádi, že jsme dostali pouze jediný gól. Druhá půle už byla o něčem jiném. Soupeře jsme hlavně po jeho vyloučení pořádně zatlačili. V závěru Štěpánkovice pouze zdržovaly, ale my jsme si tentokrát nezasloužili zvítězit.

TJ Sokol Štěpánkovice
Jindřich Harazim, trenér Štěpánkovic: Kluky bych chtěl pochválit, protože to poctivě odmakali. Tentokrát jsme se soustředili hlavně na obranu a brejky. V prvním poločase jsme byli jasně lepší, když jsme měli vést mnohem vyšším rozdílem. Kdybychom dali tři góly, tak by bylo hotovo. Po přestávce nás bohužel hodně oslabilo zbytečné vyloučení. Bod z Darkoviček určitě bereme.

P. Varga [-] - A. Felgenträger [-] , T. Kabich [-] , M. Gai [-] (64. R. Kempný [-] ) , P. Kremzer [-] , P. Turanský [-] , P. Buchvaldek [-] , O. Diviš [-] (77. M. Lampart [-] ) , J. Rzidký [-] (46. T. Ondič [-] ) , P. Adamčík [-] , L. Lindovský [-]

M. Tomíček [-] - M. Liška [-] , M. Grigarčík [-] (72. L. Bielan [-] ) , R. Heider [-] , D. Kožušník [-] , J. Tomíček [-] , D. Harazim [-] (88. L. Vybrančík [-] ) , V. Harazim [-] (46. P. Grygarčík [-] ) , D. Benek [-] (84. D. Tomíček [-] ) , J. Machala [-] , J. Dluhoš [-]

ŽK: 31. P. Buchvaldek , 42. P. Kremzer , 64. T. Ondič - 51. D. Kožušník , 67. D. Benek , 83. P. Grygarčík . ČK: 62. D. Kožušník .
Počet diváků: 165. Rozhodčí: KRET Martin - FANC Josef, HAVLÍK Přemysl.