21.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

Bolatice přejely Loučky

0

Do poločasu vedly Bolatice o dvě branky. Svou výhru ve druhém dějství pojistily dalšími dvěma přesnými zásahy.

Krásné Loučky dorazily do Bolatic bez největších opor, takže vystupovaly pouze v roli neškodného sparingpartnera. Domácí hráči od úvodních chvil tlačili na pilu, když zazlobili Boček s Ballarinem. Obrovskou příležitost pak zahodil úplně volný Šefčík, kterého bravurně vychytal gólman Petr. Bolatice tak odčarovaly kouzlo hostující svatyně až ve 26. minutě. Ballarin vybojoval téměř ztracený balon pro Obrusníka a ten se prezentoval milimetrově přesnou křížnou ranou – 1:0. O pár vteřin později našel Gaida na křídle Ballarina, který proměnil zadáky soupeře ve slalomové tyče a po úchvatné individuální akci zavěsil míč nekompromisně pod víko - 2:0.

Druhý poločas probíhal ve stejných kolejích. Nejprve se sice drbal za ušima Šula, ale poté už Bolatice pojistily svůj náskok. V 69. minutě se nechrtil Obrusník a střídající Hartoš měl značně usnadněnou úlohu – 3:0. Zanedlouho se zbavil svého strážce Petr Langer, jehož bombu sice Petr vyrazil, jenže přímo k nohám dobíhajícího Sebraly – 4:0. Krásné Loučky totálně rezignovaly, od ještě většího přídělu tak hosty uchránila pouze střelecká nemohoucnost Petra Langera a Sebraly.

FK Bolatice
Vít Baránek, trenér Bolatic: Byla to úplně jednoznačná záležitost. Krásné Loučky přijely bez svých opor, takže působily hodně odevzdaným dojmem. Hlavně po přestávce hosté naprosto rezignovali. My jsme si vytvořili obrovské množství šancí. Klidně jsme mohli zvítězit dvouciferným rozdílem. Soupeř vlastně pouze jednou vystřelil na naši branku, takže jsme to tentokrát měli hodně jednoduché.