20.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Ludgeřovice vydřely výhru

9. R. Bělan , 37. K. Klos (p.) , 84. M. Pěntka - 56. J. Vitásek , 78. D. Štefek
0

I když Ludgeřovice vedly o dvě branky, tak Bohuslavice ve druhé části náskok zlikvidovaly. Poslední slovo však patřilo těsně před koncem Ludgeřovicím.

Zápas Ludgeřovic s Bohuslavicemi v prvním poločase připomínal souboj kočky s myší. Domácí od začátku dominovali, což potvrdila hned 2. minuta, kdy Pěntka vymyslel chytrou kolmici na Bělana, který ovšem ztroskotal na gólmanovi Grossovi. Oba aktéři této situace si vše zopakovali v 9. minutě, jen s jiným výsledkem. Klos centroval do ohně, kde sice promáchli Zoubek s Pěntkou, ale Bělan napravil své předchozí selhání – 1:0. Podruhé se favorit radoval ve 37. minutě. Sedmnáctiletý stoper Kotzur totiž nešťastně zavadil o nohu Zoubka a pískala se penalta, kterou bezpečně proměnil Klos – 2:0.

Ve druhém dějství však Ludgeřovice viditelně polevily. Na časomíře zrovna naskočila 56. minuta, když chyboval Mudroch, bohuslavický Daniel Štefek našel ve vápně Vitáska a ten nezaváhal – 2:1. Necelou čtvrthodinku před závěrečným hvizdem si hostující útočníci role vyměnili. Vitásek tentokrát centroval a Daniel Štefek otřel svou důraznou hlavičku o tyčku – 2:2. Až poté se domácí probudili. Úřadoval především jejich kanonýr Pěntka, který sice nezužitkoval dva perfektní centry Fojtíka, ale přesto nepodléhal beznaději. V 84. minutě obelstil Klos na křídle Cigána, poté uviděl na přední tyčce Pěntku, který ve skluzu dopravil balon do sítě – 3:2.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: První poločas jsme měli absolutně pod kontrolou. Na Bohuslavice jsme hned vletěli, což vyústilo ve vedoucí gól a spoustu dalších šancí. Soupeře jsme naopak vůbec nepustili k míči. Po přestávce jsme ovšem podlehli sebeuspokojení. Z naší strany to bylo příliš poklidné, což hosté potrestali. Vzpamatovali jsme se až po vyrovnávací brance.

SK Bohuslavice
Marcel Melecký, trenér Bohuslavic: Jsem velmi zklamaný, protože jsme prohráli gólem ze samotného závěru. Ani remíza by nám však nestačila, takže jsme hráli vabank. První poločas jsme bohužel odchodili. Úplně nám scházel důraz, když jsme k soupeři pozdě přistupovali. Po přestávce to z nás úplně spadlo, ale body nám přesto unikly. Náš mladý mančaft se bohužel stále dopouští zbytečných chyb.

T. Hájek [-] - P. Zoubek [-] , V. Horák [-] , L. Fojtík [-] , M. Pěntka [-] , K. Klos [-] , J. Mudroch [-] , R. Bělan [-] (91. A. Špil [-] ) , D. Balgar [-] (93. D. Pekara [-] ) , D. Lischka [-] , D. Nagy [-] (82. M. Lambert [-] )

J. Gross [-] - M. Strýček [-] , J. Janoš [-] , P. Kocián [-] , P. Cigán [-] , R. Heiduk [-] (30. J. Vitásek [-] ) , J. Štefek [-] , D. Štefek [-] , D. Kotzur [-] , F. Hrubý [-] , T. Štefek [-]

ŽK: 88. D. Balgar - 78. D. Štefek .
Počet diváků: 125. Rozhodčí: MATĚJEK Vojtěch - MOJŽÍŠ Jakub, KLIMEK Tomáš.