27.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Kobeřice doma selhaly

0

Kobeřice uprostřed minulého týdne absolvovaly neúspěšnou přestřelku s Čeladnou, takže na domácím trávníku chtěly za každou cenu slavit. Místo povinné výhry si však svěřenci trenéra Kamráda značně zkomplikovali život.

Fotbalisté Kobeřic se na sobotní zápas špatně vyspali, když toho hlavně v prvním poločase moc nepředvedli. Kromě nebezpečného úniku Jana Oberherra vlastně neměli domácí fandové důvod tleskat. Ve 41. minutě se naopak stadionem rozléhal pískot. Petr Stuchlík zastavil uvnitř šestnáctky nedovoleně Stařičného a Bednář se z penaltového puntíku nemýlil – 0:1.

Tým z Prajské se probudil až po přestávce. Nejprve vnikl do vápna Jan Oberherr, jenže pohotovou dělovkou pouze nechal vyniknout gólmana Szarowskiho. Vzápětí si Kryštof naběhl na dlouhý nákop Davida Janíka, ale Szarowski opět úřadoval. Pořádnou porci smůly si Kobeřice vybraly rovněž při příležitosti Bočka, který po kombinaci Petra Stuchlíka a Radima Stuchlíka orazítkoval tyčku. Na opačné straně otestoval pevnost brankové konstrukce Bednář, takže na výsledku 0:1 se už nic neměnilo.

TJ Sokol Kobeřice
Martin Halfar (vedoucí mužstva, pro regionopavsko): V prvním poločase to byl děs a hrůza, když jsme si pořádně nepřihráli. Po přestávce jsme sice soupeře přitlačili, jenže nebyli jsme schopní dát gól. Stále jsme byli hodně nepřesní. Jsem velmi zklamaný.

J. Stříbný [-] - J. Oberherr [-] , D. Janík [-] , Z. Kryštof [-] , A. Kubný [-] (53. R. Stuchlík [-] ) , P. Stuchlík [-] , J. Schreier [-] , R. Wirth [-] (46. D. Boček [-] ) , R. Wirth [-] , L. Pavlíček [-] , A. Šimeček [-]