20.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Poslední Frenštát zaskočil Šenov

0

Poslední Frenštát šel do vedení, které však Šenov po půlhodině hry srovnal. Frenštát si ve druhé půli běhěm dvou minut zajistil dvěma góly tři body.

Hosté z Frenštátu od úvodního hvizdu rozhodčího pořádně zaskočil domácí družinu aktivním a agresivním napadáním, se kterým si domácí fotbalisté moc rady nevěděli. SDvou aktivitu hosté korunovali ve 23. minutě vedoucí brankou, když si na roh Špačka nejvýše vyskočil u přední tyče Klimpar a přesnou hlavičku poslal za záda domácího brankáře - 0:1. O chvíli později zahrával Špače roh znovu a hlavičku Bednáře vyrazil  výtečným zákrokem Szarowski. Šenov brzo vyrovnal, když se úspěšným střelcem stal Beránek, který propálil Pešáka - 1:1. Další náznaky frenštátských příležitostí už zůstaly v první půli nevyužity.

Frenštát diktoval tempo hry i po změně stran, ale za stavu 1:1 předvedl klíčový zákrok Pešák, který vylapal domácí samostatný únik zboku. V 62. minutě se Frenštát podruhé radoval, když po centru Kobylíka uklidil míč za domácího brankáře Střelec - 1:2. Za další dvě minuty pak Šenov inkasoval třetí úder, když se podruhé do listiny střelců zapsal Klimpar, jenž postupoval sám na Szarowského a pohodlně zametl míč do sítě - 1:3.Dvacet minut před koncem byl vyloučen šenovského kapitána Beránka, jenž zezadu srazil Střelce. Závěr zápasu už si Frenštátští zkušeně pohlídali.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
Radim Špaček (asistent trenéra a kapitán, novojicinsky.denik.cz): V utkání jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Nyní hrajeme doma s Dětmarovicemi a rozhodně pro nás ještě není nic ztraceno. Dokud bude nějaká šance na záchranu, tak se o ni porveme.

SK Šenov
R. Szarowski [-] - M. Aniol [-] , O. Habernal [-] (79. M. Vedlich [-] ) - J. Hanauer [-] (86. D. Jankovič [-] ) , M. Koďousek [-] - Z. Bednář [-] - M. Schovajsa [-] (89. O. Stařičný [-] ) , J. Smetana [-] (46. D. Klimša [-] ) , M. Maleňák [-] , R. Beránek [-] , V. Babič [-]

V. Pešák [-] - R. Vaverka [-] , A. Plachký [-] (55. R. Gillar [-] ) , P. Střelec [-] (90. P. Hajník [-] ) , J. Kovář [-] , P. Klimpar [-] (90. J. Buzek [-] ) , D. Kobylík [-] , J. Bednář [-] , R. Špaček [-] , Š. Křiva [-] , M. Uličný [-] (82. R. Kocián [-] )

ŽK: 36. P. Klimpar . ČK: 71. R. Beránek .
Počet diváků: 203. Rozhodčí: SVOBODA Marian - BEBENEK Petr, KUBIENA Petr.