Lípa v existenčním utkání udolala v derby Příluky

0

Lípa odehrála na svém hřišti v nedělním dopoledni existenční utkání proti Přílukám. Každá další bodová ztráta by totiž domácí přikovala v tabulce ke dnu a soupeři by se už hodně vzdalovali. Ani Příluky na tom nejsou příliš dobře a tak se dal očekávat vyrovnaný souboj. Domácí dali branku do šatny a byli ve výhodě. Druhou jejich trefu přidal kanonýr Procházka, hosté vzápětí kontrovali Machalíčkem. Přílukám se již vyrovnat nepodařilo a mají tak s Lípou v této sezoně pasívní bilanci.

V Lípě se čekalo vyrovnané utkání a oba celky chtěli v úvodu jara bodovat. Když domácí po hodině hry šli do dvoubrankového vedení, vše nasvědčovalo pohodové výhře. Příluky ovšem rychle kontrovaly a v duelu o šest bodů se snažili dostat utkání do penalt, ovšem své šance neproměnily a domů se vrátily s prázdnou.

Lípa
Adam Simerský, hráč:

FK Příluky
Jaroslav Brabec, funkcionář: Vyrovnané utkání s minimem šancí rozhodly dvě chyby v obraně a neproměněné šance v útoku. V 7 min. šel sám na domácího brankáře náš Kotík, ale nastřelil jen brankáře. Domácí šli do vedení po chybě naší obrany, kdy Spáčil dával po centru nikým nehlídaný hlavou do prázdné branky. V druhém poločase se dostal do brejku Procházka a zvýšil na 2:0. Sice jsme za 2 minuty kontrovali Machalíčkem na 2:1, ale i přes velký tlak v závěru jsme již nestihli vyrovnat. V příštím zápase to bude chtít více bojovnosti od našich hráčů, jinak body sbírat nebudeme.

Počet diváků: 50. Rozhodčí: SMÝKAL Miroslav - RUMAN Josef, SKALICKÝ Libor.