16.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Kobeřice si z Hoštic odvážejí cennou výhru

0

O výhře Kobeřic rozhodla jediná trefa po hodině hry, kterou si hosté vybojovali velice důležité tři body.

Honka v brance čaroval

Prajzské derby v neděli svedlo dohromady týmy z Malých Hošti a Kobeřic. V Hošticích se hrály dva rozdílné poločasy. V prvním dějství byla lepším týmem rezerva z Kobeřic, která si vypracovala několik samostaných nájezdů. Ale postupně Vojtěch Malchárek, Patrik Komárek, Robin Náhlík a Roman Gargoš si vylámali zuby na skvěle chytajícím gólmanovi Marku Honkovi Honkovi. Hoštice se v prvním dějství prakticky na nic nezmohly. Po první půli tak svítilo na tabuli skóre 0:0.

Kobeřickým hrdinou se stal Gargoš a brankář Stříbný

Ve druhé části převzaly taktovku zápasu Hoštice. Paradoxně to ale byly Kobeřice, které vsítili z přímého kopu šťastnou branku Romanem Gargošem – 0:1. Domácí pak vrhli všechny své síly do útoku ve snaze vyrovnat skóre utkání. K velkým šancím se propracovali až v závěrečné desetiminutovce. Nejdříve hlavičku Michala Kokoška zázračně vyrazil Jakub Stříbný. Poté se Stříbný vyznamenal proti hlavičce Dominika Klingera. Tři minuty před koncem tygřím skokem vychytal kapitána Jakuba Chřibka a zajistil tak svému týmu cenné tři body.

TJ Slavia Malé Hoštice
Roman Grygarčík (trenér): Hosté byli lepší v prvním poločase. My jsem diktovali tempo hry ve druhém. Oni však dali šťastnou branku ze standardky a my jsme si vylámali zuby na jejich skvělém brankáři.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): Sice padl jen jeden gól, ale šancí bylo na obou stranách poměrně dost. Nás hodně podržel gólman Stříbný, kterému vděčíme za výhru.

M. Honka [-] - D. Kubala [-] (64. V. Bartošek [-] ) , J. Chřibek [-] , O. Šafarčík [-] , D. Kašný [-] , D. Klinger [-] , P. Komender [-] (46. M. Kokošek [-] ) , E. Klinger [-] , V. Kopťák [-] (85. M. Kara [-] ) , P. Mlýnek [-] , M. Unruh [-]

J. Stříbný [-] - R. Náhlík [-] (73. L. Rycka [-] ) , P. Hlawenka [-] , R. Gargoš [-] , V. Malchárek [-] , P. Komárek [-] , J. Bečica [-] , L. Mrva [-] , L. Jašek [-] (46. R. Hahn [-] ) , D. Mrva [-] (87. K. Janiš [-] ) , M. Vidlák [-]

Hráči zápasu: M. Honka , E. Klinger - R. Gargoš , J. Stříbný .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: KOMÁREK Milan - HLADÍK Miroslav, PRASEK Beno.