16.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2016-2017

Rezerva Ratibořských Hor zaznamenala čestný zásah až za stavu 0:5

22. J. Novák , 32. T. Jíra (p.) , 38. J. Novotný , 40. P. Včelák , 64. P. Novák - 73. R. Pechánek
0

Jak viděl utkání hostující trenér Stanislav Buřič?

SK Ratibořské Hory B
Stanislav Buřič (trenér): "Na utkání do Měšic jsme odjeli bez posil z A mužstva, které čekají dvě důležitá utkání během následujících dvou dnů. Prvních dvacet minut jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii a do ničeho jsme ho nepustili. Ve 22. minutě jsme po hrubé chybě obrany inkasovali první gól a od té chvíle začal mít náš soupeř více ze hry. O svém vítězství rozhodli domácí v pro nás kritických osmi minutách mezi 32. a 40. minutou, kdy nám vstřelili další tři branky. Ve druhém poločase se již rozhodnuté utkání pouze dohrávalo a obě mužstva přidala po jedné brance. Náš čestný úspěch zaznamenal v 73. minutě za stavu 5:0 krásnou střelou Radek Pechánek. Těsně před koncem utkání ještě Daniel Říha nastřelil tyč domácí branky. Hráčům musím poděkovat za to, že již rozhodnuté utkání dohráli se vztyčenou hlavou. V příštím utkání přivítáme v sobotu 13.5. od 17.00 hodin na domácím hřišti mužstvo SK ZD Pojbuky. Zvu tímto naše věrné fanoušky a věřím, že nás podpoří."

TJ Olympie Měšice
L. Lexa [-] - M. Čížek [-] , P. Včelák [-] (82. J. Svoboda [-] ) , P. Šolc [-] , V. Macek [-] , J. Novotný [-] (65. V. Spivak [-] ) , P. Novák [-] (86. L. Jouza [-] ) , T. Jíra [-] , J. Novák [-] , V. Dub [-] , V. Veselý [-]

T. Hoffmann [-] - R. Pechánek [-] , L. Jelínek [-] , P. Komárek [-] , S. Buřič [-] (46. R. Moravec [-] ) , L. Balík [-] , S. Katolický [-] , D. Říha [-] , P. Svatek [-] , M. Blovský [-] , T. Vocílka [-]

ŽK: 79. M. Blovský .
Počet diváků: 23. Rozhodčí: PANSKÝ Michal - ROHEL Lukáš (N), KINDEL Miroslav (N).