27.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

Nepolisy přehrály Roudnici

32. T. Kučera , 79. L. Stoszek (p.) - 17. M. Tlustý , 23. J. Vaníček , 28. J. Vaníček , 53. J. Vaníček , 88. L. Pánek (p.)
0

Fotbalisté Nepolis těžili z útočné aktivity i efektivity v zakončení. V prvním poločase si hosté vytvořili třígólový základ úspěchu, který ve druhém poločase podpořili dalšími dvěma góly.

Nepolisy byly od počátku důraznější a aktivnější. V ofenzivní fázi byli hosté navíc efektivní, což Roudnice v prvním poločase odnesla třemi inkasovanými góly. V sedmnácté minutě otevřel skóre zápasu Martin Tlustý. Pro následující průběh zápasu si hlavní slovo vzal Jaroslav Vaníček. Hostující záložník ve dvacáté třetí minutě zvýšil na 0:2, aby o dalších pět minut později druhým gólem upravil na 0:3. Na góly soupeře dokázala Roudnice reagovat ve třicáté druhé minutě, kdy na poločasových 1:3 snížil Tomáš Kučera.

Ve druhém poločase hosté pokračovali ve své ofenzivní aktivitě, naopak domácí se do zápasu vrátit nedokázali. Osm minut po zahájení druhé půle definitivně zlomil zápas na stranu Nepolis Jaroslav Vaníček, který zkompletoval hattrick a zvýšil na 1:4. Roudnici se sice jedenáct minut před koncem podařilo snížit, když se z pokutového kopu trefil Lukáš Stoszek, na konečném výsledku to ale nic nezměnilo. Obzvlášť poté, co v osmdesáté osmé minutě viděl roudnický František Bárta červenou kartu a Lukáš Pánek proměněnou penaltou završil konečné skóre 2:5.

TJ Sokol Roudnice
Tomáš Rejl - sekretář mužstva TJ Sokol Roudnice: Soupeř přijel bojovat o body a my jsme si šli jenom zahrát. Místy až naivní výkon, především naší defenzivy. Opět jsme náš dlouhodobý komplex Nepolisy nedokázali překonat.

M. Hopko [-] - Z. Mikan [-] , M. Cuberka [-] , J. Krejcar [-] (68. J. Novotný [-] ) , J. Černý [-] - J. Koblížek [-] (46. F. Bárta [-] ) , L. Stoszek [-] , M. Novotný [-] (46. J. Tomeš [-] ) , L. Koutník [-] - J. Šiška [-] , T. Kučera [-] -