22.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

Bílá Třemešná se ve druhé půli prostřílela k vysoké výhře

18. P. Macek , 33. J. Schneider , 48. M. Hruška , 54. M. Hruška (p.) , 70. J. Hažer , 82. M. Hruška (p.) , 89. P. Macek - 45. J. Matějka , 59. J. Matějka
0

Domácí byli od úvodu aktivnějším týmem, což se projevilo zejména ve druhém poločase, ve kterém se prosadili hned pětkrát.

Fotbalisté Bílé Třemešné sehráli povedené utkání, což jasně vyjádřili góly. V prvním poločase se domácí teprve rozehřívali a do vedení 2:0 se dostali díky brankám Patrika Macka a Jakuba Schneidera. Naději do druhé půle pro trutnovské vykřesal Jakub Matějka, který krátce před poločasovým hvizdem snížil na 2:1.

Ve druhé půli domácí předvedli gólovou smršť. Tři minuty po zahájení druhé půle zvýšil na 3:1 Michal Hruška, který o dalších šest minut později proměnil pokutový kop. Trutnovu se sice znovu podařilo snížit, přesto bylo jejich manko nadále dvougólové. Dvacet minut před koncem navíc přišlo definitivní potvrzení výsledku, a to díky Janu Hažerovi. V závěrečných minutách v pohodě hrající Bílá Třemešná přidala další dvě kosmetické úpravy skóre. Michal Hruška z penalty zkompletoval hattrick a Patrik Macek se minutu před koncem prosadil podruhé. Bílá Třemešná zvítězila na Trutnovem 7:2.

TJ SOKOL Bílá Třemešná
Martin Záruba - sekretář mužstva TJ Sokol Bílá Třemešná: Utkání, které jsme potřebovali. Rekordní branková úroda. Byli jsme jasně lepší a doufáme, že nás to zvedne i v zápasech na hřištích soupeřů.

J. Jákl [-] - P. Kiss [-] , J. Kubelka [-] , M. Pátý [-] , J. Hažer [-] - J. Kubelka [-] (81. J. Murdych [-] ) , P. Macek [-] , J. Pátý [-] (57. J. Jákl [-] ) , M. Hruška [-] - D. Kubelka [-] , J. Schneider [-] (62. M. Jákl [-] ) -