30.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Zápas o jednom gólu dopadl lépe pro Vysokou

0

Fotbalisté Vysoké před třicátým kolem neměli v tabulce moc prostoru kam se posunout. Dobruška mohla v případě tříbodové výhry a zaváhání Broumova pomýšlet na záchranu. Ani jeden scénář se však nenaplnil. Dobruška prohrála, Broumov vysoko porazil Hořice.

Vysoká postupem času herně ovládla první poločas. Domácí se více drželi na balonu a do vápna soupeře posílali velké množství centrů. V zakončení ale byli fotbalisté Vysoké značně nepřesní, a i proto v prvním poločase žádná branka nepadla.

Bezgólový stav byl prolomen po hodině hry. V šedesáté minutě Vysoká vedla svůj útok po pravé straně hřiště. Jan Pražák poslal míč do vápna Vojtěchu Bělkovi. Domácí útočník zamířil přesně ke vzdálenější tyči dobrušské brány a překonal gólmana Marka Pěničku.

Po vstřelené brance tempo domácích o něco opadlo, Dobruška toho ale nedokázala využít a vyrovnání nepřišlo. Vysoká tak zdolala sestupující Dobrušku 1:0.