20.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

--

--

0

Domácí přivítali na svém hřišti mužstvo, které mělo v tabulce o šest bodů více. Z pohledu domácích se hrálo o hodně, tedy, zda se svým vitězstvím přiblíží soupeřům před sebou, nebo si upevní svou 12. pozici, která může hrozit sestupem do okresního přeboru.

Začátek zápasu vyšel nadmíru velmi pohyblivému mužstvu z Kraslic. Hned z rozehrávky z půlky ohrozili branku domácích. Neuběhla ani první minuta a hosté vedli 1:0. V 5. minutě 2:0 a ve 26. minutě to bylo už 3:0 pro hosty. V té chvíli by na domácí nikdo nevsadil ani pětník a čekalo se jen, kdy se brankostroj Kraslic zastaví a na jakém čísle. Tlak hostí byl ze začátku opravdu drtivý a domácí obrana nevěděla, kam dřív skočit. Ve 35. minutě vykřesal naději Domink Tichý a snížil na 1:3. Skóre prvního poločasu uzavřeli čtvrtou brankou hosté. Poločas tedy skončil jednoznačně pro hosty v poměru 4:1.

Po návratu do druhého poločasu přišlo přece jen na hřiště jiné mužstvo domácích. Přistupovali daleko dříve k soupeři a nedali mu takovou možnost rychlé kombinace a rozehrávky. V 64. minutě to bylo už jen 4:3 pro hosty. Každý z přítomných diváků čekal, že brzy přijde ze strany domácích vyrovnání. Jenomže slabší moment si vybral domácí brankáře při střele, kterou podcenil a která byla poslední v tomto zápase jako gólová. Hosté si odvezli všechny body za "hokejové" vítězství v poměru 5:3. V mužstvu hostí se zaskvěl třemi góly Tomáš Dočkal.

Střelci: 35. Tichý Dominik, 50. Kostka Petr, 64. Baláž Michal - 1. Berdych Jiří, 5. Procházka Tomáš, 26. Dočkal Tomáš, 42. Dočkal Tomáš, 68. Dočkal Tomáš

Jáchymov , 90 diváků | Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Pachtová Michaela, Botoš Robert, delegát zápasu Štěrba Václav st.