15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Hať si doma snadno poradila s Vřesinou

0

Dvě branky Davida Plačka a jedna Lukáše Cigana rozhodly o snadném vítězství domácích v posledním utkání sezóny.

Utkání začalo se zhruba 30 minutovým zpožděním, protože hostující tým řešil potíže s dresy a registračními průkazy. Za tyto průtahy se jim domácí odvědičli třemi brankami. Skóre otevřel ve 38. minutě v posledních zápasech produktivní David Plaček - 1:0. S tímto výsledkem se šlo i do šaten.

Druhý poločas byli domácí opět aktivnější. V 68. minutě jim pojistil vedení druhou brankou v utkání David Plaček - 2:0. Zaslouženou výhru domácích fotbalistů dovršil v 81. minutě obránce Lukáš Cigan - 3:0.

TJ Sokol Hať
Pavel Šula (Hať): I v minulé sezóně jsme v domácím utkání s Vřesinou řešili předzápasové problémy. I tentokrát jsme je dokázali s přehledem porazit a sezónu jsme zakončili výhrou.

O. Zháňal [-] - P. Reiský [-] , V. Štěpán [-] , L. Cigan [-] , T. Plaček [-] - O. Bortlík [-] , L. Vojáček [-] , R. Chmelař [-] , J. Machalla [-] - D. Plaček [-] , P. Kašuba [-]