26.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Derby mezi Hatí a Darkovicemi nemělo vítěze

0

Derby dvou mužstev z popředí tabulky mezi Hatí a Darkovice nabídlo divákům vyrovnaný, bojovný duel, který nakonec skončil spravedlivou remízou.

Derby utkání v Hati nabídlo divákům dvě branky a jeden nevybíravý zákrok. Celkově se obě strany shodly, že remíze odpovídá průběhu hry. Začátek utkání obstarali šance na obou stranách. První poločas nakonec divákům nabídnul jeden gól jehož autorem byl hostující Tannenberger, který ve 41. minutě hlavou z uctivé vzdálenosti překvapil domácího brankáře - 0:1. V záběru poločasu mohl navýšit skóre ještě hostující Hajduček, ale trefil jen brankáře.

Ve druhém poločase se na hřišti velmi přitvrdilo. Hosté předvedli několik velmi tvrdých zákroků, které celý zápas znervózněly. Šancí na skórování si obě mužstva mnoho nevypracovaly. Na domácí straně mohl dvakrát hlavou skórovat Cigan, ale obě střely šly nad hostující branku. Hostům málem vyšel jeden brejk, ale Poštulka si v rozhodujícím okamžiku balón předkopl příliš dopředu a domácí brankář jej zachytil. Remízové skóre utkání na ukazatel vrátil po hezké individuální akci domácí David Plaček v 78. minutě - 1:1. Tímto skóre rovněž celé utkání skončilo.

TJ Sokol Hať
Pavel Šula (Hať): Celkově si myslím, že to byla spravedlivá remíza. Co mrzí tvrdá až zákeřná hra hostů ve druhém poločas, kterou zejména Kašuba odnesl zraněním.

FK Darkovice
Štěpán Chlappek (Darkovice): Bylo to velmi vyrovnané utkání, kterému remíza sluší.

L. Michálek [-] - V. Adamčík [-] , L. Cigan [-] , V. Štěpán [-] , T. Plaček [-] - J. Machalla [-] , L. Vojáček [-] , R. Chmelař [-] , O. Bortlík [-] (52. M. Kuchař [-] ) - P. Kašuba [-] (78. F. Olecký [-] ) , V. Machalla [-] (55. D. Plaček [-] )

Š. Chlappek [-] - P. Vyletělek [-] , A. Rončka [-] , D. Novák [-] , A. Janoš [-] - L. Poštulka [-] , M. Burý [-] , T. Miketa [-] , P. Vyletělek [-] - P. Tannenberger [-] (80. D. Kurek [-] ) , M. Hajduček [-] (60. N. Chotár [-] )