26.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Ludgeřovice si snadno poradily s hosty ze Staříče

0

Tenisového kanára nadělil fotbalisti Ludgeřovic v posledních kolech ne moc dobře hrajícím hostům ze Staříče.

V celku jednoznačné utkání hrané převážně na polovině hostů se odehrálo v Ludgeřovicích. Domácí dobře kombinovali a vytvářeli si šance. V 18. minutě otevřel gólový účet utkání domácí Bělan - 1:0. O šest minut později zvyšoval na 2:0 Karel Klos. I přes řadu dalších šancí se domácím již do poločasové přestávky nepodařilo své vedení navýšit.

Druhý poločas načal ve 49. minutě svým druhým gólem v utkání opět Karel Klos - 3:0. Dále se hrálo za výrazné převahy domácích fotbalistů, ale skóre se opět posunulo až v 73. minutě, kdy zvýšil na 4:0 Bělan. O šest minut později to bylo již 5:0 po brance Postředníka. Skóre utkání uzavřel David Balgar - 6:0.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka (Ludgeřovice): Jednoznačné utkání, které mělo skončit vyšším brankovým rozdílem. Velmi mile mě překvapil výkon střídajícího Tomáše Tače, který naši hru oživil.

D. Köhler [-] - D. Nagy [-] (70. T. Tač [-] ) , R. Fejerčák [-] , D. Balgar [-] , J. Adamčík [-] - J. Němec [-] (60. M. Balgar [-] ) , K. Klos [-] , J. Mudroch [-] (74. J. Krop [-] ) , M. Postředník [-] (67. D. Rozhon [-] ) - M. Pěntka [-] , R. Bělan [-]