26.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Velká Polom doma remizovala s Fryčovicemi

0

V utkání dvou mužstev z chvostu tabulky padly dohromady čtyři branky. Domácí mohli rozhodnout deset minut před koncem, ale Mučka neproměnil pokutový kop.

Ve Velké Polomi se hrálo bojovné utkání, které nakonec nenašlo vítěze. Do vedení se dostali hosté ve 29. minutě, kdy Koloničný našel před brankou Žurovce a ten otevřel skóre - 0:1. Do poločasové přestávky bylo vyrovnáno díky brance Jakuba Sztefka ze 40. minuty - 1:1.

Druhý poločas začali lépe opět hosté. V 52. mnutě se prosadil Rumel a vrátil hostům vedení - 1:2. V 60. minutě bylo opět vyrovnáno, kdy se podruhé prosadil Jakub Sztefek - 2:2. Rozhodnutí na svých kopačkách měl deset minut před koncem utkání domácí Mučka, ale pokutový kop mu Ivánek chytil.

TJ Velká Polom
Josef Bartoš (Velká Polom): Asi zasloužená remíza, která nás mrzí díky neproměněné penaltě deset minut koncem utkání.

TJ Sokol Fryčovice
Jan Šponiar (Fryčovice): Na šance jsme vyhráli. Nakonec můžeme být rádi za bod, který nám zachránil chycenou penaltou Ivánek.

L. Kozelský [-] - R. Popek [-] (55. M. Ludvík [-] ) , L. Měch [-] , R. Šmída [-] , J. Trojek [-] - J. Chudoba [-] , M. Mučka [-] , P. Sztefek [-] , J. Sztefek [-] (80. J. Sztefek [-] ) - P. Šmída [-] (46. J. Němec [-] ) , J. Vyhlídal [-]

T. Ivánek [-] - A. Žídek [-] , L. Staněk [-] , J. Plesník [-] , P. Janek [-] - R. Koloničný [-] , M. Soško [-] , P. Žurovec [-] (86. A. Holub [-] ) , M. Šlosar [-] - J. Rumel [-] , J. Pešek [-]

Hráči zápasu: J. Sztefek , J. Vyhlídal - M. Šlosar , M. Soško .