23.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Ludgeřovice se rozešli s Hlubinou smírně

0

Ludgeřovice na domácím hřišti vedli nad vedoucím tým Hlubiny 1:0, ale hosté snad z poslední standardní situace srovnali na konečných 1:1.

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří si vytvořili menší tlak, ze kterého ovšem vytěžili pouze tři šance a jednu nastřelenou tyč. Poté převzali iniciativu domácí a hrálo se utkání slušené úrovně. Domácí fotbalisté se dostávali do šancí, ale bohužel tyto brankou neskončili.

Druhý poločas byl opět ve znamení tlaku domácího týmu. Hosté se do šancí dostávali vyjímečně. Domácí se dostali do vedení v 54. minutě zásluhou přesné střely Němce - 1:0.  Na vyrovnání si diváci počkali až do nastaveného času zápasu, kdy se po trestném kopu Bartoše prosadil hostující střelec Krčmařík - 1:1.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka (Ludgeřovice): Dnes jsme dva body ztratili. Odehráli jsme dobré utkání. Bohužel jsme dali pouze jeden gól a ten nakonec na vítězství nestačil.

TJ Unie Hlubina
Martin Fico (Hlubina): Když dáte gól v nastaveném čase utkání dá se mluvit o štěstí. Hráli jsme v hodně okleštěné sestavě, takže bod bereme všemi deseti.

D. Köhler [-] - D. Nagy [-] , J. Adamčík [-] , D. Balgar [-] , R. Fejerčák [-] - M. Postředník [-] (85. D. Važík [-] ) , J. Němec [-] , K. Klos [-] (79. M. Balgar [-] ) , J. Mudroch [-] - M. Pěntka [-] (87. Z. Nagel [-] ) , D. Rozhon [-] (65. K. Kolasa [-] )

J. Feik [-] - M. Blokša [-] , M. Fico [-] , V. Olšovský [-] , J. Skýba [-] - J. Schmutz [-] , L. Bartoš [-] , O. Klíma [-] , J. Holeczy [-] (60. A. Sýkora [-] ) - M. Brinzik [-] (20. V. Neubauer [-] ) , J. Krčmařík [-]

Hráči zápasu: J. Němec , D. Köhler - J. Holeczy .
Místo: Ludgeřovice.