23.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

Duel Čeladné s Petřvaldem na Moravě skončil nerozhodně

43. J. Padych - 81. J. Huvar
0

V sobotu do Čeladné zavítalo mužstvo Petřvaldu na Moravě. Toto utkání těchto dvou týmu skončilo nerozhodně 1:1, kdy se za domácí prosadil Jakub Padych a za hosty vyrovnával Jiří Huvar.

První šanci v utkání měl domácí Řehák, který ve 4. minutě střílí nad břevno hostující branky. V 7. minutě měli domácí rohový kop a hosté ale míč odvrátili do bezpečí. Ve 33. minut zahrávali hosté přímý volný kop, který jen těsně minul domácí branku. Ve 43. minutě přišla první branka utkání, kdy po chybě hostujícího hráče se míče zmocnil Padych a v samostatném uniku podél brankáře posílal střelou do sítě - 1:0. Tímto gólovým momentem končí první půle.

Do druhého poločasu vstoupili, lépe hosté, kteří mohli srovnat v 53. minutě, kdy po chybě obrany se dostávají do přečíslené, ale ke smůle hostů zastavuje tuto akci praporek pomezního rozhodčího pro ofsajd a tak si museli hosté počkat na vyrovnání až do 81. minuty, kdy po nádherném křížném pasu udělal klíčku domácímu obránci a křížnou ránou nedal domácí gólmanovi šanci - 1:1. Tímto momentem také skončilo utkání, ve kterém se oba týmy rozešli smírně.

FK Petřvald na Moravě
Tomáš Klečka - předseda klubu hostujícího týmu: „Po celé utkaní jsme byli o něco aktivnější, lepší. Domácí si nevypracovali žádnou 100% šancí po celé utkaní. Branku dosáhli po minele našeho obránce, namazal míč domácímu útočníkovi, který sám pak pelášil na našeho brankáře, kterého prostřelil! My jsme měli podobnou šanci, kdy po nádherné akci šel sám na gólmana Malúš, ale bohužel natrefil ani bránu domácích! Pak ještě jsme rozehrávali PVK a jen těsně minuli šibenici domácí branky, domácí gólman jen stál a tlačil očima balon mimo branku! Naše branka padla po nádherném křížném pasu na rozběhnutého Huvara Jiřího, zpracoval míč, udělal kličku domácímu obránci a křížnou ránou nedál ani šanci domácímu gólmanovi!“