23.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Divočina v Chodském Újezdě

0

Hned 10 branek vidělo 50 diváků v Chodském Újezdě. Bohůžel pro domácí fanoušky, hostující Dynamo přestřílelo domácí Újezd, který se s největší pravděpodobností poslednímu místu nevyhne

Jednoznačný průběh prvního poločasu pro hosty

Hostující Horšovský Týn vstoupil do zápasu opravdu impozantně. Dokázal ovládnout první poločas celkem jednoznačně, hned dvakrát dokázal po vstřelené brance udeřit prakticky okamžitě. Od začátku bylo Dynamo lepším týmem, dostávali se do šancí, ačkoliv počasí nebylo moc fotbalové, za úporného vedra, jsme viděli pěkné, rychlé kombinace. První branku si hosté nechali na 15.minutu, prosadit se dokázal Jan Doležal. O dvě minuty střílí Lukáš Sobolík a míč opět končí v bráně. Chodský Újezd tak zažívá to, co se mu stává často. Po inkasované brance jako by přišla ztráta chuti do zápasu a přichází branka druhá. Ve 42. minutě se prosazuje Radek Šindelář, nejlepší střelec hostí. O minutu na to je rozhodnuto. Horšovský Týn zvyšuje na 4:0 a z gólu se raduje  Petr Vavřička

Opět nezvládnutý vstup do poločasu od domácích

Takřka hned po úvodním hvizdu musel domácí brankář lovit míč v síti znovu. Prosadil se ve 47.minutě hostující Daniel Pták. K velké přestřelce se začlo schylovat o čtyři minuty později, kdy se prosadil jeden z nejlepších hráčů v domácím týmu Pavel Opava. Pěti gólové vedení si bere Dynamo zpět hned v 58. minutě. Pak se začli dít věci. v 60. minutě dává gól nejlepší střelec domácích, devítigólový Petr Pikl. O minutu později se z penalty nemýlí Pavel Opava a rázem je skóre v 61.minutě 3:6. Poslední hřebíček do rakve domácích však v 70.minutě zasazuje svým druhým gólem v zápase Petr Vavřička. Skóre zápasu je uzavřeno - 3:7.

TJ Chodský Újezd
M. Růžička [-] - P. Štěrba ml. [-] , L. Pikl ml. [-] , T. Sykal [-] , L. Kozák [-] , J. Zivčák [-] (48. J. Čepelák [-] ) , P. Pikl [-] , P. Opava [-] , T. Trejbal [-] , J. Pikl [-] , M. Trejbal [-]

FC Dynamo Horšovský Týn
J. Novák [-] - J. Doležal [-] , O. Mothejzík [-] , Z. Rubáš [-] , M. Čedík [-] , P. Vavřička [-] , T. Macek [-] , M. Blacký [-] , R. Šindelář [-] (46. R. Ebenhöh [-] ) , L. Sobolík [-] , D. Pták [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: BÍBA Zbyněk - RŮŽIČKA Pavel (N), VĚNEČEK František (N).