23.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Favorit se v Tlučné natrápil, přesto zvítězil

0

Zřejmě nejlehčí utkání ze všech mělo čekat Nepomuk v beznadějně poslední Tlučné. Nepomučtí však nehráli podle svých představ a na výsledek se hodně natrápili.

Zajíc otevřel skóre, P. Kalabza neproměnil penaltu

Nepomučí začali velice aktivně, již ve 3.minutě utkání se ve velké šanci ocitnul Pavel Kalabza, který ale jen poslal balon vedle tyče domácí branky.

Do další větší šance se dostal Marek Baran, ale brankář Rosol jeho hlavičku vytěsnil mimo bránu. Nepomuk hrál dopředu velice aktivně a v 15. minutě šel do vedení po zásluze Zajíce - 0:1

Domácí se do žádné z větší šance nedostávali, naopak Nepomuk mohl své vedení zvýšit, ale hostující Pavel Kalabza pokutový kop neproměnil, a tak pokračoval koncert zahazování šancí nepomuckého týmu, a proto se šlo do kabin za stavu 0:1

Z tlaku Nepomuku vzešel pouze jeden gól

Druhý poločas pokračoval jako první. Nepomuk dobýval branku domácích a bylo jen otázkou, kdy zvýší své vedení. Ve hře bylo spoustu nepřesností a tomu také odpovídal výsledek 0:1, který trval až do 77. minuty, kdy Luboš Zajíc svým druhým gólem v zápase zvýšil na konečných 0:2 pro Nepomuk.

FK Nepomuk
Nepomucký fotbalista (nepřeje si být jmenován): Hráli jsme dnes velmi špatně. Takový ale bývá fotbal. Minulý týden jsme porazili 5:1 Horažďovice a dnes jsme se trápili tady v Tlučné... Naštěstí vezeme povinné tři body.