22.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

--

--

4. Z. Buchar , 10. O. Kříž (p.) - 2. J. Lavička , 9. J. Lavička (p.) , 65. J. Lavička , 78. O. Růžek
0

Žihle v sobotním utkání podlehla Žichovicím, a dala tak šanci Mýtu, které mohlo jít do čela. V cestě mu stály houževnaté Kralovice, které se nacházejí v dolní polovině tabulky. Pro Mýto to neměl být těžký zápas, ale domácí ho nezvládli.

Čtyři branky během deseti minut, dvě z penalty

Divoký úvod měli možnost vidět diváci, kterých dorazilo více než dvě stě!

Již ve druhé minutě totiž po pěkné akci otevřel skóre hostující Jan Lavička - 0:1

Domácí se ale dostali brzy do šance, kterou dokázali ve čtvrté minutě proměnit ve vyrovnávací gól. Na přední tyč se trefil Zdeněk Buchar, pro kterého to byl první zápis do listiny střelců v sezoně - 1:1!

V 9. minutě vrátil Kralovicím vedení opět Jan Lavička, který dokázal proměnit pokutový kop - 1:2!

Minutu nato rozhodčí Petržilka odpískal pokutový kop i na druhé straně. Míč si postavil Ondřej Kříž a vyrovnal na 2:2!

Zbývajících pětatřicet minut by se nemuselo vůbec hrát, protože vše podstatné z prvního poločasu už diváci viděli. Poločasový výsledek byl tedy nerozhodný 2:2.

Lavička zkompletoval hattrick, Růžek vstřelil krásný gól

Ve druhém poločase začaly branky padat až po hodině hry. V pětašedesáté minutě zkompletoval hattrick Jan Lavička, který se štěstím propálil Špicla střelou levou nohou zpoza vápna a Kralovice šly opět do vedení - 2:3!

Každý z domácích příznivců předpokládal, že Mýto vyrovná, ale to se nestalo. Naopak v 78. minutě ještě inkasovalo. Secvičený trestný kop rozehrál Dušička pod sebe na Renče, který míč minul a za ním střílející Ondřej Růžek nekompromisně poslal míč do šibenice - 2:4!

Domácí se ve zbylých dvanácti minutách už na nic nezmohli a připsali si pátou porážku v sezoně.

TJ Sokol Kralovice
Jan Lavička, střelec hattricku: Pro nás strašně důležitá výhra konečně na jaře. Musíme zápas od zápasu se snažit uhrát co nejvíce bodů.