21.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

--

Tento zápas byla totální fraška, říká domácí Martin Šašek

85. T. Jůda (p.) - 64. J. Šot
0

Horažďovičtí zatím na jaře sbírají body pouze po pokutových kopech. V neděli ale byl úspěšnější hostující Tlumačov, který bonusový bod získal poprvé v sezoně.

Červená karta pro domácího hráče

Zápas nahoru a dolů se hrál od prvních minut v Horažďovicích.

Bojovné utkání rozhodl kontroverzní moment ze 43. minuty, kdy byl vyloučen domácí Janouškovec, který uviděl červenou kartu za držení protihráče za dres. Domácí tedy museli odehrát celý druhý poločas oslabeni o jednoho muže.

Na každý pád branka v první půli nepadla.

Horažďovice vyrovnaly pět minut před koncem

Druhý poločas patřil překvapivě spíše domácímu celku, který byl častěji na míči. Tlumačov hrozil pouze z rychlých protiútoků a jeden takový dokázal využít ve čtyřiašedesáté minutě Jakub Šott, jemuž se podařilo otevřít skóre nedělního duelu - 0:1.

Domácí se snažili i v deseti o vyrovnání, což se jim přeci jen podařilo! V 85. minutě byla rozhodčím Rudou nařízena penalta, kterou proměnil Tomáš Jůda - 1:1!

Ve zbylé pětiminutovce se nic zvláštního nestalo a o bonusovém bodu musely rozhodnout penalty.

Penaltová loterie pro Tlumačov

V penaltách byli úspěšnější fotbalisté hostujícího Tlumačova, kteří dokázali proměnit všechny své pokusy. Domácí celek neproměnil ve druhé a ve čtvrté sérii a podlehl tedy Tlumačovu 2:4.

FK Horažďovice
Martin Šašek, hráč: Tento zápas totálně nezvládli rozhodčí, dostali jsme gól po jasným faulu, nechápu. Tento zápas byla totální fraška. Nejlepší hráč, těžko říct. Trenér říkal, že jsem hrál hodně dobře, že mě takhle dlouho neviděl hrát, ale mě se líbil Fanda Copák z Tlumačova a od nás asi Tomáš Judů.

J. Rybár [-] - T. Greger [-] , M. Šašek [-] (77. J. Štěch [-] ) , M. Forman [-] , A. Vachuška [-] , J. Forman [-] (66. M. Boř [-] ) , T. Jůda [-] , J. Nauš [-] , D. Macoun [-] , J. Janouškovec [-] , M. Šafanda [-]