17.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Utkání v Pačejově rozhodla jediná branka v 21. minutě

0

V 17. kole se utkaly celky, které minulý víkend zvítězily až po pokutových kopech. Utkání chudé na góly rozhodla situace v 21. minutě. Co jí předcházelo? Dozvíte se v článku.

Michal Čára vstřelil v 21. minutě jedinou branku utkání

Utkání se hrálo za nepříznivého počasí a bylo chudé na šance a ještě chudší na branky.

Jedinou branku utkání vstřelil ve 21. minutě hostující Michal Čára, jenž dorážel odražený míč po rohovém kopu na zadní tyči za záda bezmocného Kozlíka, 0:1!

Šanci na srovnání měli domácí díky dvěma velkým příležitostem Jaroslava Kubaně, ale ani jedna z nich za zády Horáčka neskončila.

Pačejov svou převahu zužitkovat nedokázal

Domácí nastoupili do druhého poločasu s jasným cílem - vyrovnat. Jejich územní převaha a vyšší procento držení míče na svých kopačkách však vedlo pouze k několika šancím, které brankou neskončily.

Hostující brankář Horáček si tedy mohl připsat nulu a celá Kdyně si z Pačejova odvezla všechny tři body.

TJ Sokol Pačejov
WEB Sokolu Pačejov, http://www.sokol.pacejov.eu/: Vyrovnané utkání hrané za nepříznivých povětrnostních podmínek. Hosté se dostali do vedení ve 21.minutě. Po rohovém kopu na zadní tyči zblízka dorážel Michal Čára. Domácí Jaroslav Kubaň měl dvě velké příležitosti v závěru poločasu, ale bez gólového efektu. Po změně stran si Pačejov vytvořil trvalou územní převahu, ale vyrovnat se mu nepodařilo.

J. Kozlík [-] - V. Panuška [-] , M. Štětina [-] , J. Hlůžek [-] , P. Polena [-] , P. Bokr [-] (46. P. Pavelec [-] ) , V. Klásek [-] , J. Kubaň [-] (70. J. Fiřt [-] ) , J. Ticháček [-] , P. Žák [-] , M. Kubáň [-]