24.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

--

0

Předposlední celek tabulky potřetí bodoval. Přesto se sestupu nevyhne.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů

Fotbal? Spíše boj ve středu hřiště

Na rozpálené umělce v Krupce přivítal domácí Unčín hosty z Lukavce. Těžko hledat favorita, mírným byl možná domácí Unčín, jelikož Lukavec se na jaře hodně trápí. Hlavně v koncovce. Na podzim ve vzájemné utkání branka nepadla, penalty tehdy lépe zvládl Lukavec.

První poločas moc krásy ve velkém vedru nenabídl. Bojovalo se hlavně ve středu hřiště. Když už to vypadalo na bezbrankový poločas, padl první gól ve 44. minutě.

Po rohovém kopu se ve vápně prosadil Michal Novotný  - 1:0.

Novotný dokonal hattrick

Po změně stran se opět hrála vyrovnaná partie. Lukavec se snažil vyrovnat, ale opět ho v koncovce tlačila bota. V 54. minutě navíc Unčín vstřelil další branku.

Centr do vápna se opět po další přihrávce dostal k Novotnému, který se nemýlil - 2:0. Hosté vrhli všechny síly do útoku. "Odměnou" jim byl 65. minuta, kdy se po rychlém protiútoku opět prosadil Michal Novotný, který tak dokonal hattrick - 3:0.

Domácí po této brance přestali hrát, navíc Lukavec za tři minuty po centru ze strany snížil, střelcem byl Vladimír Manda - 3:1.

Více však hosté nestihli. A pokud budou sestupovat tři celky, je Lukavec ve velkém ohrožení.

Unčín bodoval potřetí v řadě, přesto zůstane předposlední. V dalším kole hraje v Liběšicích. Lukavec je dvanáctý, o víkendu doma hostí Bezděkov.

TJ Sokol Unčín
Miroslav Sém, trenér TJ Sokol Unčín: "Bylo to poměrně vyrovnané utkání. Asi jsme byli produktivnější. Po třetí brance jsme přestali hrát, soupeř ale dokázal jenom snížit."

SK Lukavec
Jiří Mišani, trenér SK Lukavec: "Je to pořád dokola. Málo lidí, špatná koncovka. Rozhodně jsme nebyli horším týmem, ale domácí dali tři góly a my jen jeden. Nechceme sestoupit, o záchranu se popereme."

J. Trojan [-] - R. Černý [-] (46. O. Sršeň [-] ) , J. Umon [-] , M. Sém [-] - A. Hricák [-] , D. Sém [-] , V. Klíma [-] , D. Toncar [-] , M. Pokorný [-] , M. Novotný [-] - M. Karvai [-] (60. J. Řeřicha [-] ) -