22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Svádov dal Ohníči lekci z produktivity

0

Domácí Baník měl územní převahu. Ta mu nakonec nebyla nic platná.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Hosté spoléhali na dobrou obranu

Souboj dvou nováčků byl k vidění v Ohníči. Domácí Baník v něm přivítal hosty ze Svádova. Oba celky na tom byly v tabulce obdobně, mírným favoritem byl domácí Ohníč. Na podzim padlo ve vzájemném duelu sedm branek, Svádov tehdy vyhrál 4:3.

V Ohníči začal dobře. Ve 14. minutě poslal Jakub Zoubele ukázkovou nahrávku za obranu. Tam se zjevil Rudolf Vošahlík, který prostřelil Ondřeje Kindla - 0:1.

Jinak v prvním poločase více držel míč domácí Baník. Šance byly na obou stranách, do šatny šel ale Ohníč s jednobrankovou ztrátou.

Ohníč přesilovku nevyužil

Po změně stran se Ohníč hnal za vyrovnáním. Narážel na pozornou obranu Svádova, který čekal na brejkové situace.

Jedna taková jim vyšla v 59. minutě. Rudolf Vošahlík se tentokrát změnil v asistenta, roli zakončovatele po něm převzal Jakub Zoubele - 0:2. Baník to nevzdával, nastřelil tyčku a břevno. V 64. minutě šel Svádov do deseti, když Petr Peterka dostal rovnou červenou kartu.

Domácí získali ještě větší územní převahu, ale v koncovce se jim prostě nedařilo. Naopak v 88. minutě hosté podnikli další brejk, Rudolf Vošahlík tentokráte oslovil kapitána Petra Janouše, který se nemýlil - 0:3.

Ohníč je sedmý, v dalším kole hraje v Lukavci. Svádov drží deváté místo, o víkendu doma hostí předposlední Unčín.

TJ Baník Ohníč
Jiří Křížek, předseda TJ Baník Ohníč: "Soupeř pozorně bránil a spoléhal na brejky. A ty mu dokonale vycházely. My jsme měli možná 80ˇ% času míč na kopačkách. Dali jsme tyčku, břevno. Nebyli jsme schopni dát branku. Dostali jsme lekci z produktivity, Svádov nám ukázal, jak se dávají branky."

TJ Svádov-Olšinky
Tomáš Friedl, trenér TJ Svádov: "Musím pochválit celý tým. Zodpovědně jsme bránili a vyšly nám brejkové situace. Myslím si, že jsme měli v zápase více nebezpečnějších situací. Je pravda, že Ohníč měl velkou územní převahu. Ale na to se nehraje."

O. Kindl [-] - F. Macháček [-] (52. D. Císař [-] ) , P. Žemba [-] , P. Popp [-] , J. Horák [-] - V. Čechák [-] (56. A. Marko [-] ) , D. Čermák [-] , F. Čechák [-] (76. M. Skořepa [-] ) , T. Zoubek [-] , M. Mašata [-] - E. Pálka [-] -

P. Paseka [-] - M. Machač [-] (76. V. Urbánek [-] ) , P. Peterka [-] , J. Zoubele [-] , P. Blaško [-] , M. Novák [-] , P. Janouš [-] , M. Varga [-] , V. Vodehnal [-] , J. Havel [-] , R. Vošahlík [-]

ŽK: 68. M. Mašata , 82. D. Císař , 83. P. Popp , 85. P. Žemba , 90. J. Horák - 30. M. Novák . ČK: 64. P. Peterka .
Hráči zápasu: V. Čechák - P. Paseka , R. Vošahlík .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Oborník Jaroslav - ŠEFČÍK Josef, TROJAN Michal.