17.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

TJ Přelovice B hladce přehrály Řečany nad Labem B

0

V nedělním zápase těchto celků padly čtyři branky. Divákům se tedy tento zápas musel líbit, protože zápas byl plný šancí. Domácí celek měl mnoho jasných šancí, ale trápila je špatná koncovka.

Dva rychlé góly rozhodly zápas.

Už v úvodu zápasu si domácí vytvořili velký tlak na soupeře, který přinesl dva rychlé góly v 8. minutě dal první gól Štochl a 14. minutě Prancz. Dále si domácí tvořili velké šance, ale v koncovce nebyli efektivní. Hosté měli jen málo šancí, které nemohli ohrozit domácího brankáře Kalouse a tak po první polovině zápasu vedl domácí tým 2:0.

Domácí si pohlídali průběh zápasu.

Druhá půle pokračovala ve stejném tempu, opět si domácí tvořili velké šance s neefektivní koncovkou. Dalších gólů se diváci dočkali v 65. minutě, kdy třetí branku domácíh vstřelil Šprinc a 75. minutě Panchártek přidal čtvrtou branku domácího celku. Hosté si v druhé půli vytvořili jen ojedinělé náznaky šancí, které k ničemu nevedli. Domácí tak zaslouženě a s přehledem dotáhli zápas do vítězného konce.

TJ Přelovice B
Ladislav Hladík: Hladká výhra našeho B-týmu. Výhra mohla být vyšší, mnoho šancí zůstalo nevyužito.

R. Kalous [-] - M. Štochl [-] , T. Pracz [-] , P. Panchártek [-] , J. Mrštík [-] - M. Novák [-] ( L. Černík [-] ) , R. Šprinc [-] , P. Šprojcar [-] , J. Kvapil [-] - J. Novák [-] , L. Hladík [-]

Hráči zápasu: P. Panchártek , P. Šprojcar .