15.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Zdechovice vyhrály doma nad Labskou Chrčicí 3:0.

0

Patnácté kolo nepřineslo žádné překvapení jako to čtrnácté, kdy Labská Chrčice doma vyhrála a získala první body. Zdechovice v tomto zápase žádné překvapení nepřipustily a doma vyhrály 3:0.

Domácí skórují po krásné přihrávce za obranu

První polovinu byly Zdechovice mírně lepším týmem. Na první gól si muselo publikum počkat až do 30. minuty zápasu, kde domácí celek vstřelil první branku zápasu pro krásné přihrávce za obranu, kde útočící hráč poslal balón podél brankáře do sítě. Jelikož se do první půle už nic nestalo, šlo domácí mužstvo do šaten veseleji.

Domácí celek rozhodl za 15. munit

Druhá půle začala pro Labskou Chrčici přímo jako z hororu. Domácí celek šel hned v 50. minutě zápasu do vedení 2:0 a aby to nebylo málo, další gól se povedlo domácím vstřelit o pět minut později a v 55. minutě vedl domácí tým už 3:0. Jelikož do konce utkání se nepovedlo ani jednomu celku vstřelit gól, skončil tento zápas vítězně pro domácí tým 3:0.