23.kolo, Ústecký | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Libouchecká série porážek se natahuje

0

Lovosice slaví tři body, pomohly dva slepené góly.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Prim hráli brankáři

Lovosice doma přivítaly Libouchec. Domácí na svého soupeře ztráceli jediný bod, hosté prohráli poslední čtyři zápasy. Na podzim ale Libouchec doma porazil Lovosice 2:0.

První poločas byl poměrně vyrovnaný. V 6. minutě se ke střele dostal Hejna, brankář Šafránek ale předvedl parádní zákrok. Na druhé straně se nenechal zahanbit brankář Pluhař, který držel Libouchec nad vodou.

Do přestávky branka nepadla, do kabin se tak šlo za zaslouženého stavu 0:0.

Rozhodl kuriózní gól

Po změně stran byly šance hlavně na straně domácích. Tomáš Pluhař ale deptal lovosické střelce. To platilo až do 71. minuty. Jiří Hušek dostal ve vápně míč na levačku, míč špatně trefil. Ten se nakonec obloučkem dostal za překvapeného Pluhaře - 1:0.

Druhá domácí trefa přišla za dvě minuty. Hušek stihl v těžké pozici vysunout do úniku Kloučka. Ten se s koncovkou nepáral a prostřelil Pluhaře - 2:0.

V 79. minutě to mohlo být o tři branky, Pluhař ale předvedl další fantastický zákrok.

Na skóre se už nic nezměnilo, Lovosice oplatily Libouchci podzimní porážku. Navíc ho přeskočily v tabulce.

Aktuálně jsou Lovosice páté, v dalším kole hrají na půdě třetího Mojžíře. Libouchec, který padl popáté v řadě, doma hostí Velké Březno.

ASK Lovosice
Roman Podrazil, trenér ASK Lovosice: "Nebyli jsme kompletní, měl jsem z toho vítr. První poločas byl vyrovnaný, po změně stran už jsme byli lepší. Mám pocit, že Libouchec v tom vedru odpadl. Pochvalu zaslouží oba brankáři. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě."

TJ Libouchec
Václav Slavka, hráč FK Libouchec: "I přes porážku je potřeba poděkovat všem hráčům za bojovnost. Věříme, že černou sérii ukončíme v dalším kole, kdy hostíme přesdposlední Velké Březno."

M. Šafránek [-] - J. Vochomůrka [-] , M. Culek [-] (65. M. Klouček [-] ) , M. Suchý [-] , J. Hušek [-] (75. S. Válek [-] ) , R. Espinosa [-] , M. Zdvořák [-] , B. Baborák [-] , D. Walter [-] (84. L. Margetín [-] ) , M. Kočina [-] , J. Kovařík [-]

T. Pluhař [-] - M. Hammer [-] , K. Vyhnal [-] , J. Šum [-] , V. Balog [-] (82. R. Král [-] ) , J. Novák [-] , R. Němeček [-] (67. J. Vacek [-] ) , M. Hejna [-] , J. Studený [-] , M. Richter [-] , D. Kodet [-] (69. P. Duda [-] )

ŽK: 73. M. Hammer , 75. J. Studený .
Hráči zápasu: J. Hušek - T. Pluhař .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Spišák Dušan - CVACHOUŠEK František, BLÁHA Svatopluk.