13.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

TJ ZD Dolany TJ Sopřeč

0

TJ ZD Dolany zdolaly TJ Sopřeč v rozpětí 4. minut v první půli zápasu.

V první půli toho zápasu si mužstva nevypracovali mnoho šancí, přesto padly dva góly. Do velké šance se dostali hosté, který nedokázali jít do jednobrankového vedení po samostaném úniku Pošepného, kterého vychytal dobře chytající domácí brankář Nesvačil Jiří. Do dalších šancí se dostali domácí a to v 32. minuté kdy otevřel skoré zápasu Aleš Kučera. Další ránu pro hosté zařidíl Radek Svoboda, který zvyšoval v 36. minutě na 2:0 pro domácí. Do první půle se už nic nestalo a tak domácí celek odcházel do kabin spokojenější.

Ve druhém poločase se hostující celek snažil s nepříznivým výsledkem něco udělat, což se projevilo i na tempu hry. Obě mužsta si vytvořila více šancí než v prní půli, ale žádná neskončila za zády brankářů a tak tento zápas skončil vítězně pro dámací celek 2:0.

Dolany
Ambrus Lukáš: Po nepříliš vydařeném zápase se nám nakonec podařilo díky dvěma vstřeleným brankám Aleše Kučery a Radka Svobody tento zápas vyhrát. Velký podíl na vítězství má náš brankář Jiří Nesvačil, který nás v dnešním zápase podržel.