16.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Poslední Popkovice doma zdolaly FK Horní Ředice B

0

V nedělím zápase se potkaly dva celky ze dna tabulky, kde domácí celek dokázal porazit FK Horní Ředice B 3:1

Převaha domácího celku

První půle přinesla divákům hned 3 góly. Domácí celek byl aktivnější a vytvořil si více šancí. Nejprve na 1:0 dával gól Zvolenský a na 2:0 zvyšoval Vejdělek z penalty. Hostě dokázali snížit až v 45. minutě, kdy se trefil Machatý.

70. minuta rozhodla zápas

Druhá půle pokračovala vyrovnaným zápasem, který se překlopil na domácí stranu až v 70. minutě, kdy Zollman zvyšoval na 3:1 pro domácí. Na tento gól již hosté nedokázali odpovědět a tak domácí zvítězili 3:1.

Popkovice
Trenér: Byl to těžký zápas, ale jsem rád, že jsme dokázali doma získat tři body s tímto soupeřem.