15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

--

Litohoř opět ztratila

0

Fotbalisté Litohoře se na půdě Podhorácka dočkali druhé porážky v řadě a postup se jim zase o něco vzdálil

Hosté v závěru půle vyrovnali

Za již umoudřeného lehce větrného počasí přijeli na Podhorácko lehce favorizovanější hosté z Litohoře. Od začátku zápasu ráz utkání vypadal dle očekávání, hosté měli častěji míč na kopačkách a domácí k ničemu moc nepouštěli. Ale když už se ve 13. minutě domácí dostali k vápnu hned z toho byl gól, Veselskému se nepovedla střela, míč se dostal na hranici malého vápna k Trojanovi, který prázdnou bránu trefil - 1:0. Hosté chtěli vyrovnat, domácí obraně nejvíce zatápěl Grün, ale ve finální fázi ho buď vychytal gólman Řeřucha nebo mu nevyšla poslední přihrávka. A když už byl gólman překonán, tak stihl z brankové čáry vykopnout domácí stoper Větrovský. Nakonec se hostům do konce poločasu vstřelit gól podařilo a to ve 44. minutě výše jmenovaným Grünem, který se dostal se svým spoluhráčem do úniku a konečně Řeřuchu překonal - 1:1.

Radek Šplíchal zajistil Podhorácku všechny body

Do druhého poločasu domácí vstoupili s tím, že budou hrát od obrany a nedají prostor rychlým litohořským útočníkům. A to se dařilo. Litohořští sice měli míč častěji v držení, ale zásluhou domácí obrany nebo zásluhou nepřesných přihrávek se již do žádné velké šance nedostali. Naopak domácí v jednom z mála svých výpadů zakončili brankou, kterou jim ale hosté darovali svojí chybou v obraně, vlastně si samy nastřelili svoji tyč a dobíhající Šplíchal už neměl problém strhnout vedení na stranu domácích - 2:1. Hosté dali vše do útoku, hrozili zejména ze standardních situací, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. A když těsně před konce domácí Šplíchal z rychlého protiúkoku překopl z malého vápna bránu skončil výsledek těsným vítězstvím domácích.

FK Podhorácko 2015
Totek Martin, bývalí hráč: Hosté nám v prvním poločase mohli dát 3 branky, ale výborný Řeřucha jim v tom zabránil. Ve druhé půli jsme hosty už k ničemu nepustili. Náš fotbal bych nenazval antifotbalem, ale fotbalem, který jediný se na tomto terénu dá s úspěchem předvádět.

TJ Litohoř
Šafrata Marek, asistent trenéra: Domácí nás porazili antifotbalem, přesto jim gratuluji k vítězství. Byli jsme lepším týmem, ale domácí byli v koncovce efektivnější.

K. Řeřucha [-] - P. KLíma [-] (67. M. Hybner [-] ) , M. Řepa [-] , P. Větrovský [-] , D. Hybner [-] - L. Ferdan [-] (57. R. Šplíchal [-] ) , M. Zikmund [-] , M. Táborský [-] , P. Bulička [-] - V. Trojan [-] , J. Veselský [-] (78. J. Klíma [-] )