21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Budišov B si ze Smrku odvezl tři body

0

Fotbalisté Smrku ve svém posledním domácím zápase nepotěšili své fanoušky a podlehli Budišovu B 1:2.

Hosté se dostali do vedení

Smrk i po minulém kole prodloužil sérii neprohraných zápasů na pět a posunul se v tabulce již na čtvrté místo, přivítal Budišov B, který dostal v domácím zápase osmigólový příděl od Rudíkova a měl co napravovat. Na podzim skončil zápas smírně 2:2. Hosté přijeli do Smrku s dobrou obranou na kterou domácí celek nemohl po celý první poločas najít recept. Hosté naopak vyráželi do protiútoků a hrozili z nebezpečných standartek a jednu z nich využil hostující kanonýr Milan Holubář k vedení svého celku 0:1.

Oba týmy přidaly po jedné brance

Domácí tým ve druhém poločase toužil po vyrovnání, ale to rychle zavrhl sedmnáctiletý benjamínek hostů Tomáš Molnár -0:2. Naopak domácí tým dostal brzy do hry v 57. minutě zkušený Lukáš Slavík -1:2. Domácím tak zbývalo na vyrovnání, nebo dokonce otočení výsledku, víc jak půl hodiny. Jenže to se domácímu celku vůbec nedařilo a mladý golman hostí Štěpán Věžník domácím střeleckým pokusům odolal.

TJ FC Smrk
Horký Karel, hráč: V první půlce se hrál nezáživný fotbal, hosté hrozili ze standardek. Ve druhé půli jsme měli spoustu šancí, ale nevyužili jsme je

TJ FC Smrk
D. Klištinec [-] - V. Jaskula [-] , F. Wortner [-] , K. Ondrák [-] , F. Nováček [-] - M. Pitor [-] , L. Slavík [-] (75. K. Horký [-] ) , T. Man [-] , O. Sobotka [-] - O. Maláč [-] , O. Suk [-] -

FC Budišov - Nárameč B
Š. Věžník [-] - J. Mezlík [-] , P. Karas [-] (86. T. Horký [-] ) , A. Rybníček [-] , T. Molnár [-] , L. Vala [-] , M. Holubář [-] , T. Jakubec [-] , D. Pavlíček [-] , O. Doležal [-] , L. Hnízdil [-]

ŽK: 72. F. Wortner , 78. K. Ondrák - 23. M. Holubář , 74. T. Molnár , 90. J. Mezlík .
Hráči zápasu: L. Slavík - M. Holubář , Š. Věžník .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: KUDLÍK Radim - NOVÁČEK Jiří (N), KŘEČEK František (N).