20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2016-2017

Třebenice si odvezly z Koněšína důležitou výhru

0

Nečekanou, ale velmi důležitou výhru si vezou Třebenice ze hřiště Koněšína

Hosté dvakrát udeřili

V neděli se potkala mužstva, která se na jaře výsledkově trápí. Koněšín má na kontě tři prohry v řadě, Třebenice ještě o jednu více. Zda se ale jedná i o trápení herní, se mohli příchozí přesvědčit „LIVE“. Byli to hosté, kdo se v prvním poločase jevil tak, že předchozí výsledky jsou jen statistická data. Třebenice byli běhavější a fotbalovější a první šanci si vytvořily už v 8.minutě, ale T.Ondráčka ještě vychytal gólman Hůlka. O deset minut později ale brankář domácích udělal chybu, nedůrazně vyběhl pro centr hostujícího Ondráčka a Bárta v pozici letícího tygra na dlouhou nohu otevřel skóre – 0:1. Do půl hodiny hry už hosté vedli o dvě branky, kdy se tečovanou střelou z vápna na zadní tyč prosadil i agilní Ondráček. Hosté mohli přidat i další branku, ale Vrbka své spoluhráče nenapodobil.

Domácí sice vyrovnali, ale všechny body putují do Třebenic

Druhá půle byla ze strany Koněšína veselejší a hned po přestávce (konečně) začali hrát i fotbal. K vidění tak byla svižnější verze a snaha o korekci výsledku. Po hodině hry vybídl Konečný nezištnou přihrávkou střídajícího Ševčíka do sóla, které domácí kanonýr s přehledem proměnil – 1:2. Za dvě minuty se stejný hráč po chybě hostujícího Jaroše dostal znovu do sóla z poloviny hřiště a chladnou hlavu si zachoval i tentokrát – 2:2. Vypadalo to snad i na obrat ze strany domácích, ale Karáskův trestný kop jen jemně olízl břevno. Vedení na stranu Třebenic vrátil Jaroš, který se hlavou prosadil po rohu a odčinil tak svoji chybu při vyrovnávací brance. I přes nespornou snahu se domácím nepodařilo se skórem pohnout a ani hosté nedokázali proměnit své brejky. Hosté si tak zaslouženě odváží za řeku všechny body.

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a dostávali jsme se více do šancí. Domácí nás ve druhé půli přitlačili, ale i my jsme šance měli na skórování