18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Valeč si veze z Koněšína tři body

38. J. Brabec , 53. J. Brabec , 90. J. Sirota
0

Valeč si v zápase dvou předních celků přivezla z Koněšína cennou výhru a upevnila si třetí místo tabulky

Hosté do půle jednou udeřili

V neděli se hrálo v Koněšíně malé derby čtvrtého týmu prozatimní tabulky proti třetímu, což měl být příslib fotbalové podívané, čemuž odpovídala i velmi slibná návštěva. Domácí ale večer předtím – kulantně řečeno - prodělali hradní virózu a zejména jejich obrana nevypadala zrovna moc zdravě a hned v první minutě po zmatcích právě v obranné řadě domácích se zajímavě patičkou zády k brance pokoušel zakončovat hostující hračička Brabec. Oba týmy se snažily hrát většinou po zemi a kombinacemi se dostat na dostřel. Byla to Valeč, která měla více střeleckých pokusů, většinou ale končily nad domácí bránou. Sami ale branku dát nedokázali. A tak jim k ní pomohl ten, od kterého se to čekalo asi nejméně – domácí brankář nepovedeně odkopl malou domů přímo na kopačky prvního hráče soupeře Brabce a ten chladnokrevně otevřel skóre – 0:1.

Hosté přidali ještě dva góly

Hned zkraje druhé půle mohl po individuální akci srovnat Š.Dvořák, jeho pokus ale mířil přímo do náruče gólmana. To na druhé straně obrana Koněšína opět po další hrubé chybě nabídla stejnou příležitost znovu Brabcovi, který se nemýlil ani tentokrát – 0:2. Pak se hrál takový hurá fotbal nahoru a dolů, kdy se domácím podařilo nastřelit spojnici břevna a tyče, ale to už bylo z jejich strany vše. Pak unavený a prostřídaný Koněšín odpadl a hrálo se už jen směrem nahoru. Hosté v pohodě kontrolovali hru a v poslední minutě střídající Sirota kosmeticky upravil skóre na konečných 0:3

SK Valeč
Procházka Daniel, hráč: Utkání se hrálo ve slušném tempu, oba týmy se snažily útočit. Vyložené gólovky jsme však měli my a kdybychom po 20 minutách vedli 0:3, tak by se nikdo nemohl divit. Paradoxně první dvě branky jsme vstřelili až po hrubých chybách soupeře. Koněšín se snažil o zvrat, ale do žádných velkých šancí jsme je, kromě jednoho nastřeleného břevna, nepustili.