17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Třebenice doma vyfasovaly šestku

60. J. Fiala - 13. L. Vala , 22. M. Holubář (p.) , 27. D. Čech , 37. O. Doležal , 78. J. Kazda , 81. T. Jakubec
0

Budišov B využil své dobré formy a špatné  Třebenic k vysoké výhře 1:6 na hřišti Budišova.

Hosté dokonale zaskočili domácí

Souboj o páté místo tabulky byl k vidění v Třebenicích. Třebenicím se na jaře vůbec nedaří a jedinou výhru zaznamenaly proti posledním Hrotovicím, které navíc hrály ve velmi oslabené sestavě. Budišovu se naopak na jaře daří, když získal již deset bodů. Podzimní duel ale Budišov prohrál hokejovým výsledkem 3:4. Třebenice byly v zápase vedeni jako domácí tým, ale hrálo se v Budišově. Budišov se do svého soupeře zakousl a mezi třináctou a třicátousedmou minutou se postupně trefili Lukáš Vala, Milan Holubář, Dominik Čech a Ondřej Doležal a stanovili tak poločasový výsledek na prakticky rozhodlých 0:4.

Hosté ještě výhru potvrdili

Třebenice sice ve druhé půli dokázaly v 60. minutě snížit Jaroslavem Fialou na 1:4, ale poslední slovo měl opět dvakrát Budišov, kdy se nejprve trefil v 78. minutě střídající Jakub Kazda a na konečných 1:6 upravil v 81. minutě Tomáš Jakubec.

FC Budišov - Nárameč z.s. B
Holubář Milan, hráč: Vítězná sestava se nemění, a tak jsme nastoupili do zápasu dobře a jasně jsme diktovali tempo hry.

Horácký klub Třebenice
V. Palát [-] - M. Filipec [-] (83. F. Ondráček [-] ) , J. Kučera [-] , J. Fiala [-] , P. Vrbka [-] , M. Ondráček [-] (68. V. Fiala [-] ) , J. Jaroš [-] , M. Machát [-] , P. Smilek [-] , L. Buchal [-] , V. Fiala [-] (46. M. Ondráček [-] )

Š. Věžník [-] - L. Vala [-] (57. L. Jura [-] ) , M. Holubář [-] (88. D. Věžník [-] ) , D. Čech [-] , Š. Mareček [-] (72. J. Kazda [-] ) , A. Rybníček [-] , T. Jakubec [-] , D. Pavlíček [-] , O. Kazda [-] , O. Doležal [-] , L. Hnízdil [-]

ŽK: 20. V. Fiala , 21. J. Fiala - 66. M. Holubář .
Hráči zápasu: L. Hnízdil , D. Čech .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: RYGL Antonín - ČTVRTNÍČEK Jiří (N), MEZLÍK Miroslav (N).