17.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Druhá Náměšť přehrála poslední Křoví

18. L. Tichý (p.) , 48. L. Tichý - 31. P. Kučera , 40. R. Durajka , 42. J. Rubák , 81. V. Rybníček
0

Fotbalisté Náměště zvítězili i ve svém třetím jarním zápase, naopak Křoví si na první jarní body ještě musí počkat.

Náměšť dokázala otočit skóre

Od úvodních minut si hosté vytvořili územní převahu, ale z první branky utkání se radovali domácí. Po faulu brankáře Bartoška na Škorpíka dostal domácí Libor Tichý v 18. minutě možnost zahrávat pokutový kop, s kterým si poradil na výbornou - 1:0. O vyrovnaní se zasloužil hostující Petr Kučera v 31. minutě. Vyrovnaný stav do konce první půle nevydržel a hosty poslal ve 40. minutě do vedení kapitán Roman Durajka. A když se chvíli po něm prosadil i Jan Rubák, zdálo se, že je rozhodnuto.

Domácí i přes snížení na body nedosáhli

Do druhé půle vstoupili domácí výborně a ve 48. minutě se mohli radovat ze snížení na 2:3. Po dlouhém autu Roštínského a souboji Martina Němce s brankářem dokázal míč usměrnit do sítě Libor Tichý. Domácí tato branka nakopla a hnali se za vyrovnáním, ale z žádné z vypracovaných šancí se jim to nepodařilo. A když v 81. minutě zvýšil opět na rozdíl dvou branek Vojtěch Rybníček, tak už domácí neměli na zvrat utkání síly.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla - asistent trenéra: Po dlouhé době to byl z naší strany pěkný fotbal.

P. Karmazín [-] - L. Tichý [-] , J. Chlup [-] (46. Z. Sára [-] ) , J. Beránek [-] , M. Škorpík [-] , M. Šustáček [-] , M. Kalina [-] , R. Roštinský [-] , L. Němec [-] , M. Němec [-] , E. Pollák [-]